PostsCommentsjjprac in # • 12 days agoRE: Klump?Každý si zaslouží odpočinek. U nás byl jeden pán nešťastný, že ho v 85 letech propustili. Jakpak teď v důchodu září :-)jjprac in # • 14 days agoRE: Klump?Odejití?jjprac in # • 14 days agoRE: Klump?Hromadit věci doma jsem přestal. Teď hromadím v práci.jjprac in # • 16 days agoRE: My Actifit Report Card: June 7 2026Je dobře, že už ty časy minuly.