You are viewing a single comment's thread from:

RE: Klump?

in #czech15 days ago

Každý si zaslouží odpočinek. U nás byl jeden pán nešťastný, že ho v 85 letech propustili.
Jakpak teď v důchodu září :⁠-⁠)