You are viewing a single comment's thread from:

RE: СРБИЈА се пробудити неће!

in Deep Diveslast month

Ако икаквог отпора буде, биће то тек кад нас живот гурне у потпуни пакао…

Stići će nam pakao u Srbiju, brže nego što mislimo.
Čim dodju na naplatu krediti i dugovi.

Sort:  

Да, то је опробани колонијални механизам: „Ако наша марионета није на власти, нећете имати струју, нећете имати воду, нећете имати бензин, нећете моћи да обављате електронска плаћања…“ Као ономад у Грчкој, кад је Ципрас покушао да се побуни због дугова.