Ne, že si toho natahám moc domů. Na odejití se těším.
You are viewing a single comment's thread from:
Ne, že si toho natahám moc domů. Na odejití se těším.
Každý si zaslouží odpočinek. U nás byl jeden pán nešťastný, že ho v 85 letech propustili.
Jakpak teď v důchodu září :-)