NO, já v práci končím ... Vyklízím. Trochu se bojím.
You are viewing a single comment's thread from:
NO, já v práci končím ... Vyklízím. Trochu se bojím.
Každý si zaslouží odpočinek. U nás byl jeden pán nešťastný, že ho v 85 letech propustili.
Jakpak teď v důchodu září :-)