You are viewing a single comment's thread from:

RE: Klump?

in #czech14 days ago

NO, já v práci končím ... Vyklízím. Trochu se bojím.

Sort:  

Odejití?

Ne, že si toho natahám moc domů. Na odejití se těším.

Každý si zaslouží odpočinek. U nás byl jeden pán nešťastný, že ho v 85 letech propustili.
Jakpak teď v důchodu září :⁠-⁠)